UŚMIECH POD CHOINKĘ

Data: 20 grudnia, 2014

W okresie przedświątecznym członkowie Szkolnego Koła PCK przeprowadzili zbiórkę produktów żywnościowych o długim terminie ważności, a także słodyczy na Święta Bożego Narodzenia dla PCK w Ostrowie Wielkopolskim oraz dla małych pacjentów szpitalika dziecięcego w naszym mieście. Dary dostarczono do Biura Zarządu Rejonowego PCK przy ul. Wolności, natomiast słodycze i dodatkowo zebrane gry, książki, pluszaki i zabawki dla swoich wychowanków osobiście odebrała pani Marta Pawlak, która opowiedziała uczniom o sytuacji swoich podopiecznych z oddziału dla dzieci przewlekle chorych. Słodycze sprawiły radość dzieciom, które potrzebują naszej pomocy. Wszystkim uczniom, rodzicom oraz tym, którzy przyłączyli się do naszej akcji „Uśmiech pod choinkę”, serdecznie dziękujemy za ogromny dar serca.