Uroki czterech pór roku

Data: 9 października, 2019

We wtorek 8 października w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim miał miejsce konkurs plastyczny, przeznaczony dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

Jak co roku wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły. Dzieci pracowały grupowo, wykonując pracę plastyczną inspirowaną utworami Marii Konopnickiej. W tym roku przyświecało im hasło: „Nie na zawsze więdnie kwiecie, nie na zawsze mróz na świecie – uroki czterech pór roku w rodzinnym kraju Marii Konopnickiej”.

Naszą szkołę, pod opieką Małgorzaty Jędrzejak, prezentowały następujące drużyny:

Klasy 1

Nina Głowacka, Maja Sobczak, Aleksander Wawrzyniak – wychowawca Małgorzata Jędrzejak

Klasy 2

Constantia Bischoff i Emilia Gola – wychowawca Beata Olszak

Maria Maląg – wychowawca Anna Karpińska

Klasy 3

Nadia Dźbik, Maja Kończewska, Gabriela Kucharska – wychowawca Beata Grzęda

Uczennice z klas 2: Constantia, Emilia i Marysia, zdobyły w tym konkursie II miejsce!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a dziewczynkom gratulujemy sukcesu.