UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA W KLASIE I C

Data: 10 lutego, 2019

W świątecznym i podniosłym nastroju, wśród śpiewu kolęd, odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klasy I c wraz z wychowawcą spotkali się 5 lutego z dziadkami i rodzicami, aby wspólnie przeżywać święto ukochanych osób. W nawiązaniu do minionych Świąt Bożego Narodzenia, dzieci zaprezentowały piękne Jasełka, wcielając się w role: Maryi i Józefa, roztańczonych aniołów, radosnych pastuszków, dostojnych Trzech Króli, a także gości przybyłych do ubogiego żłóbka, aby oddać pokłon Jezusowi. Występy przeplatane były wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek. Dzieci złożyły życzenia oraz obdarowały prezentami swoich dziadków. Nie zabrakło też słodkich całusów i niespodzianek oraz chwil wzruszenia. Na zakończenie zasiedliśmy wspólnie do stołu, aby podzielić się swoimi wrażeniami.