Uroczysta gala „Szlachetnej Paczki” w Ostrowie

Data: 25 stycznia, 2017

To właśnie prawdziwe spotkanie z drugim człowiekiem

może być szansą na zmianę

ks. Jacek WIOSNA Stryczek

W styczniu przedstawiciele klasy VId oraz ich rodzice zostali zaproszeni na galę podsumowującą XVI edycję w Polsce i VI edycję w Ostrowie Wielkopolskim akcji „Szlachetna Paczka” 2016. Do Klubu „Stara Przepompownia” w naszym mieście wybrali się z Jagoda Formela, Weronika Wesołowska i Mateusz Janiak z rodzicami.  Po uroczystym powitaniu zaproszeni goście obejrzeli wzruszający film o człowieku, który mimo niepełnosprawności potrafił spełniać swoje marzenia i funkcjonować w społeczeństwie jak każdy z nas. Po krótkiej przerwie zaczęły się koncerty, a następnie wręczono dyplomy i upominki dla wolontariuszy opiekujących się rodzinami. Wśród nich była także pani Marysia, opiekunka rodziny, dla której klasa przygotowała w grudniu świąteczną paczkę.