UCZENNICE NASZEJ SZKOŁY LAUREATKAMI POWIATOWEGO MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KRZYSZTOFIE KAMILU BACZYŃSKIM

Data: 10 lutego, 2013

4 stycznia 2013 roku w SP 4 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się Konkurs wiedzy o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim. Tematyka nie była łatwa dla uczniów szkół podstawowych, gdyż musieli poznać bardzo dokładnie życie i twórczość poety. Zmagania były podzielone na dwie konkurencje: sprawdzianz wiedzy oraz recytacja wybranego utworu.

Naszą szkołę reprezentowały: Julia Szczepaniak i Natalia Stodolna uczennice klasy VI b, które rozwiązywały test oraz Marta Śron uczennica klasy VI a, która zaprezentowała wiersz poety pt.: „ Byłeś jak wielkie stare drzewo”.

6 stycznia 2013 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i zespół naszej szkoły, przygotowany przez panią Małgorzatę Szczepaniak zdobył I miejsce.