Turniej Siatkówki Rodziców i Przyjaciół Integracji

Data: 24 maja, 2016

20 maja po raz czwarty Zespół ds. integracji zorganizował w naszej szkole Turniej Siatkówki Rodziców i Przyjaciół Integracji. Tym razem siatkarskie zmagania odbyły się w ramach inicjatywy lokalnej „Warsztatowy zawrót głowy”. Głównym celem imprezy jest integracja rodziców, zwiększenie ich aktywności w szkole. W turnieju wzięło udział sześć drużyn, w skład których wchodzili rodzice z klas integracyjnych Ib, Ie, IIb, IVb, Vb i VIb. Drużyny w drodze losowania podzielono na dwie grupy, w których rywalizowały systemem “każdy z każdym”. Następnie zwycięzcy grup rozegrali mecz finałowy.

Rywalizacja była bardzo zacięta. W tym roku najlepszą drużyną okazała się reprezentacja klasy IVb, która wywalczyła puchar i kosz pełen owoców. Drugie miejsce zajęła drużyna klasy Ib. Turniej odbył się w przyjemnej i bardzo przyjaznej atmosferze. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej postawy, która zaowocowała wieloma ciekawymi akcjami na boisku. Każda z klas miała swój własny fanklub, który w sposób bardzo ekspresyjny i widowiskowy zagrzewał do walki swoją drużynę. Dzieci z rodzicami przygotowały wspaniałe transparenty, plakaty i akcesoria kibica niezbędne na każdej sportowej imprezie. Zawody przyniosły dużo radości i dobrej zabawy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy byli zachwyceni tym turniejem i obiecali, że za rok spotkamy się znowu.