Turniej Minikoszykówki Dziewcząt r. 2001

Data: 22 września, 2013

W dniach 20-22 września w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Turniej Minikoszykówki Dziewcząt r. 2001. W zawodach wzięło udział 6 zespołów: Dwójka Ziębice, JAS-FBG Sosnowiec, Basket Polkowice, Trójka Żyrardów, Olimpijczyk Ostrów oraz UKS “Piątka” Ostrów. Nasz zespół w końcowej klasyfikacji zajął II miejsce. Ponadto Weronika Hipp została najlepszym strzelcem turnieju, Barbara Narojczyk najlepszą zawodniczką zespołu a Anastazja Grzyb najlepszym obrońcą zespołu. Gratulujemy!

Wyniki naszego zespołu, który wystąpił w składzie:

Weronika Hipp, Anastazja Grzyb, Barbara Narojczyk, Hanna Marciniak, Bogna Marciniak, Natalia Michalska, Gabriela Plucińska, Miretta Kempa, Laura Izydorska, Sandra Kowalczyk, Zofia Kaszyńska, Wiktoria Kmieciak, Natalia Dolata, Sandra Semczyszyn.

UKS “Piątka” – Dwójka Ziębice: 52:56

UKS “Piątka” – JAS-FBG Sosnowiec: 55:52

UKS “Piątka” – Basket Polkowice: 71:43

UKS “Piątka” – Trójka Żyrardów: 39:67

UKS “Piątka” – Olimpijczyk Ostrów: 57:40