Turniej Minikoszykówki dziewcząt r. 2001

Data: 18 kwietnia, 2014

W miniony weekend w naszej szkole rozegrano Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki dziewcząt r. 2001. W turnieju wystąpiły drużyny: MKS Basket Chrobry Głogów I, MKS Basket Chrobry Głogów II, UKS Lider Swarzędz, MOSiR Witkowo, UKS Olimpijczyk Ostrów oraz UKS Piątka Ostrów. Przez trzy dni na sali toczyły się mecze, często zacięte, nie brakowało ambicji i woli walki. Drużyna UKS Piątka zajęła 3 miejsce. 

Skład zespołu: Anastazja Grzyb – kpt., Natalia Michalska, Weronika Hipp, Bogna Marciniak, Hanna Marciniak, Gabriela Plucińska, Anna Przysada, Barbara Narojczyk, Miretta Kempa, Laura Izydorska, Zofia Kaszyńska, Natalia Dolata, Sandra Semczyszyn.

Na zakończenie imprezy wręczono puchary, medale oraz nagrody indywidualne, a także koszulki upominki dla każdego uczestnika. Rozlosowano również nagrodę niespodziankę, którą był rower ufundowany przez firmę Burghardt. Szczęśliwą zwyciężczynią okazała się zawodniczka MKS Basket Chrobry Głogów – Maja Podejma. Ostatnim punktem zakończenia turnieju był występ Mieszka Włodarczyka – uczestnika programu Mam Talent, który zaprezentował pokaz żonglowania piłkami.

Turniej był dofinansowany ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.

Poniżej wyniki drużyny UKS Piątka:

UKS Piątka – UKS Olimpijczyk – 50:72.

UKS Piątka – UKS Lider Swarzędz – 76:39

UKS Piątka – MKS Głogów II – 50:69

UKS Piątka – OKSiR Witkowo – 79:72

UKS Piątka – MKS Głogów I – 61:81

MVP turnieju oraz zwyciężczynią konkursu rzutów wolnych została Weronika Hipp.

Najlepszą zawodniczka zespołu została: Natalia Michalska.

Wyróżniającą się zawodniczką: Hanna Marciniak.

komunikat końcowy