Turniej Mikołajkowy młodych koszykarek

Data: 11 grudnia, 2017

W dniach 2-3 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki dziewcząt r. 2007 i mł. Dwa dni minęły na dobrej zabawie i sportowej rywalizacji. W turnieju wzięły udział drużyny: UKS Dwójka Ziębice, KSKK Koszalin, UKS Basket Aleksandrów Łódzki, JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec i UKS Piątka Ostrów Wielkopolski. Wszystkie rozegrane mecze były emocjonujące i pełne zaangażowania zawodniczek, wszystkim uczestniczkom gratulujemy i życzymy, aby dalej rozwijały swoją sportową pasję 🙂 Dla każdego zespołu został przygotowany puchar oraz torba słodyczy, a każda uczestniczka turnieju otrzymała  pamiątkowy medal oraz koszulkę i smycz, a także czekoladowego Mikołaja.

Kolejność końcowa turnieju:

1 miejsce – KSKK Koszalin

2 miejsce – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

3 miejsce – UKS Piątka Ostrów Wielkopolski

4 miejsce – UKS Basket Aleksandrów Łódzki

5 miejsce – UKS Dwójka Ziębice

Zorganizowanie imprezy było możliwe dzięki wsparciu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.