TRENUJ Z NAMI KOSZYKARZAMI

Data: 29 marca, 2015

W miniony czwartek z okazji dnia wiosny nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali zmagania sportowe. W zawodach tych wzięli udział uczniowie wszystkich klas III wraz z wychowawcami, a także zaproszeni goście. W tym dniu Szkołę Podstawową nr 5 odwiedzili koszykarze klubu sportowego Stal Ostrów: Tomasz Ochońko, Adrian Sulinski, Nikodem Sirijatowicz, Łukasz Olejnik, a także wychowanek UKS „Piątka” Mateusz Zębski. Zawody sportowe, które zostały zorganizowane w formie w wyścigów rzędów dostarczyły zarówno uczestnikom jak i zaproszonym gościom wielu niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji. Po zakończonych wyścigach rzędów klasy III przystąpiły do kolejnej konkurencji – przeciągania liny.  Na zakończenie uczniowie mogli porozmawiać z koszykarzami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.