Teatr Telewizji Polskiej on Line

Data: 5 czerwca, 2013

5 czerwca br. uczniowie klasy I b integracyjnej i II a mieli okazję w sposób wirtualny przenieść się do Teatru Ludowego w Krakowie, by na żywo obejrzeć przedstawienie „Przygody Arka Noego”. W ten to niecodzienny sposób mali widzowie poznali opowiadanie o potopie w krakowskim zoo i ratowaniu zwierząt przez małego chłopca Arka Noego, który zabiera je na ponton i wywozi w bezpieczne miejsce. Przy okazji nasi milusińscy poznali główne zabytki Krakowa i posłuchali wpadających w ucho piosenek. W czasie antraktu uczniowie przysłuchiwali się wywiadom ze znanymi aktorami i reżyserami krakowskiej sceny, jak np. panem Jerzym Stuhrem czy Jerzym Fedorowiczem. Ta forma kultury przypadła młodym melomanom teatru do gustu i już z niecierpliwością czekają na kolejne wirtualne spotkanie z deskami teatru.