Tajemniczy gość w II b…

Data: 26 lutego, 2013

21 lutego 2013 r. uczniów klasy II b integracyjnej odwiedził tajemniczy gość. Był nim pan Stefan Dymalski, który opowiadał dzieciom o swojej przygodzie. Otóż po przejściu na emeryturę zaczął zajmować się sztuką w szerokim tego słowa znaczeniu. Pan Stefan, przedstawił dzieciom swoje prace, ciekawie wprowadził w tematykę malarstwa, rzeźby, rysunku. Wszystkie dzieci słuchały z zainteresowaniem i zadawały Gościowi mnóstwo pytań. Dowiedziały się przy tym, iż sztukę można tworzyć ze wszystkiego, inspirację czerpać z otaczającego nas najbliższego otoczenia a co najważniejsze, że nigdy nie jest za późno na pielęgnowania swoich zainteresowań, hobby oraz na rozwijanie swoich talentów i marzeń. Panu Stefanowi serdecznie dziękujemy za inspirującą wizytę i zapraszamy ponownie.