„Nasze małe kolędowanie”

Data: 2 lutego, 2012

Dnia 31 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbył się uroczysty koncert z cyklu „Nasze małe kolędowanie”. Swoją obecnością zaszczyciła nas Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Marlena Maląg. Serdeczne słowa powitania oraz noworocznych życzeń skierowała do publiczności Dyrektor Szkoły Pani Dorota Cieśla. W świątecznej scenerii zespół wokalny „Rozśpiewane Maluchy”, prowadzony przez Irenę Treskę zaprezentował kilka najpiękniejszych kolęd polskich. Dzieci z klas I-III miały również możliwość wystąpić w roli solistów. Melodie kolęd przeplatane były fragmentami poezji ks. Jana Twardowskiego w interpretacji uczennic klasy III a pod czujnym okiem wychowawczyni – Beaty Olszak. Licznie zgromadzona publiczność gorącymi brawami oklaskiwała występy dzieci. Na zakończenie Pani Marlena Maląg w ciepłych słowach wyraziła swoje uznanie dla talentów małych artystów oraz życzyła wielu sukcesów dzieciom i ich opiekunom; obdarowała wszystkich słodką niespodzianką. Pani
Danuta Adamik – nauczyciel wspierający, podkreśliła z uznaniem, iż w zajęcia zespołu wokalnego chętnie angażują się dzieci z klas integracyjnych.