SZKOLNY DZIEŃ MUZYKI

Data: 24 listopada, 2019

W czwartek 14 listopada w stołówce szkolnej miał miejsce Koncert z okazji Szkolnego Dnia Muzyki. To święto tych wszystkich, którzy kochają muzykę, którym muzyka towarzyszy na co dzień. W koncercie wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy rozwijają swoje zdolności muzyczne podczas dodatkowych zajęć w Zespole Szkół Muzycznych w Ostrowie Wielkopolskim, zajęć kół zainteresowań, dodatkowych zajęć w Ostrowskim Centrum Kultury, Młodzieżowym Domu Kultury, indywidualnych lekcji śpiewu oraz gry na wybranym instrumencie.  Dziękujemy wszystkim artystom za udane prezentacje. Życzymy, aby dalej rozwijali swoje talenty, doskonalili umiejętności, czerpali z tego radość i mogli dzielić się nią z innymi. Koncert prowadziły Zuzanna Szmyt i Iga Dolata. Na zakończenie wicedyrektor p. Donata Malinowska złożyła podziękowania wszystkim występującym, wręczając drobne upominki. Dziękujemy wspaniałej publiczności za gorące brawa i miłe przyjęcie muzycznych prezentacji. Nauczycielom: paniom: Irenie Tresce, Barbarze Jurczak oraz panu Janowi Gajnemu za organizację Szkolnego Święta Muzyki.