Szkoła magii…

Data: 26 stycznia, 2012

W poniedziałek 23 stycznia naszą szkołę odwiedził jeden z najlepszych w Europie  Chorwacki iluzjonista Benny Khermayer. Pan Khermayer pochodzi z artystycznej rodziny, jego matka była słynną iluzjonistką w byłej Jugosławii, a ojciec jest słynnym muzykiem grającym na 36 instrumentach muzycznych. Iluzjonista gościł u nas ze swoim programem, który na godzinę przeniósł naszych uczniów w świat magii i iluzji. Magiczna kostka, uwalnianie przedmiotów, czytanie w myślach, zaczarowane sznurki czy lewitujący widz, to „czary” które zadziwiły wszystkich. Podczas  całego przedstawienia nasi uczniowie wraz z nauczycielami aktywnie brali w nim udział, zaś finałem całego przedstawienia była iluzja z magiczną skrzynią, która wprawiła wszystkich w osłupienie. Niektórzy z naszych kolegów mieli okazję nauki czarów, a czego się nauczyli – zobaczymy. Wszystkim Pan Khermayer zdradził tajemnicę – żeby być dobrym czarodziejem trzeba jeść dużo owoców i warzyw. W szkole promującej zdrowie jemy ich dużo, więc może wkrótce staniemy się drugim Hogwartem.