Stypendia Jana Pawła II

Data: 23 października, 2012

16 października 2012r. w auli Gimnazjum Spółdzielni Oświatowej im.  Jana Pawła II odbyło uroczyste wręczenie aktów potwierdzających przyznanie stypendium Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Stypendium otrzymało 134 uczniów szkół podstawowych i 107 gimnazjalistów. Stypendium to stanowi szczególną nagrodę za całokształt pracy ucznia, jego  zaangażowanie oraz rozwijanie umiejętności i pasji życiowych. Przyznawane jest  na podstawie składanych wniosków, nad którymi obraduje powoływana każdego roku  Kapituła ds. przyznawania stypendium. Wśród nagrodzonych  znalazło się 23 uczniów naszej szkoły:

• Barbara Majchrzak
  • Hanna Marciniak
  • Szymon Rosik
  • Gabriela Zachwyc

Galę uświetnił program artystyczny pt. “Wypłyń na głębię” przygotowany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły pod kierunkiem Marii Juśkiewicz, Janusza Gajnego. Na scenie wystąpił także  szkolny zespół “Rozspiewane Maluchy” prowadzony przez p. Irenę Treskę.