Stypendia Jana Pawła II

Data: 23 października, 2012

16 października 2012r. w auli Gimnazjum Spółdzielni Oświatowej im.  Jana Pawła II odbyło uroczyste wręczenie aktów potwierdzających przyznanie stypendium Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Stypendium otrzymało 134 uczniów szkół podstawowych i 107 gimnazjalistów. Stypendium to stanowi szczególną nagrodę za całokształt pracy ucznia, jego  zaangażowanie oraz rozwijanie umiejętności i pasji życiowych. Przyznawane jest  na podstawie składanych wniosków, nad którymi obraduje powoływana każdego roku  Kapituła ds. przyznawania stypendium. Wśród nagrodzonych  znalazło się 23 uczniów naszej szkoły:

 • Barbara Majchrzak
 • Julia Szczepaniak
 • Mikołaj Leki
 • Natalia Bestian
 • Weronika Hipp
 • Natalia Stodolna
 • Marta Śron
 • Michał Banasiak
 • Arkadiusz Brudło
 • Dominika Cielma
 • Przemysław Marciniak
 • Filip Michalski
 • Anna Przysada
 • Kamil Troszczyński
 • Krzysztof Zieliński
 • Natalia Piwek
 • Kornelia Nowacka
 • Arkadiusz Frąszczak
 • Aleksander Kobylański
 • Bogna Marciniak
 • Hanna Marciniak
 • Szymon Rosik
 • Gabriela Zachwyc

Galę uświetnił program artystyczny pt. “Wypłyń na głębię” przygotowany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły pod kierunkiem Marii Juśkiewicz, Janusza Gajnego. Na scenie wystąpił także  szkolny zespół “Rozspiewane Maluchy” prowadzony przez p. Irenę Treskę.