Święta tuż, tuż …

Data: 16 grudnia, 2016

W środę 14 grudnia w ostrowskiej synagodze podsumowano IV edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego Powitajmy Maleńkiego z cyklu „Święta tuż, tuż…”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 7.

Na konkurs wpłynęło 675 prac z 22 szkół podstawowych z terenu miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz powiatu ostrowskiego. Komisja w składzie:

przewodnicząca: Ewa Malarczyk – artysta plastyk,

Renata Sikora  – animator kultury, nauczyciel Publicznego Przedszkola nr 13,

nagrodziła i wyróżniła 40 prac w kategorii klas I – III i IV – VI.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło również prac uczniów z naszej szkoły.

Wyróżnienie w kategorii klas I-III otrzymał Szymon Łukaszewski z klasy 3a  pod kierunkiem Anny Dorociak oraz Maja Pądel z klasy IVa pod kierunkiem Beaty Olszak.

Pani Jolanta Maćkowiak, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, pogratulowała wszystkim młodym artystom talentu plastycznego oraz życzyła dalszych sukcesów w tej dziedzinie, do których i my się dołączamy!