Święta czas zacząć….

Data: 13 grudnia, 2012

W ramach autorskiego projektu zajęć rewalidacyjnych uczniowie za klas I-III i ich najbliżsi spotkali się w dniu 11 grudnia przy wigilijnym stole. Nastrój panował podniosły, w tle przygrywały na gitarach kolędy uczennice z klasy V c, a za oknem według słów „Ostrowskiej kolędy” „…przykryło nas kocem z gwiazd, który w dzień szyły anioły…..” biel śniegu odbijała światła ulicznych latarni. Spotkanie zorganizowane przez panią Danutę Adamik i Małgorzatę Monetę Molską zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: Danuta Skrzypczak- Kierownik Referatu Oświaty i Sportu, Dorota Cieśla – dyrektor szkoły,  Izabela Potasznik – wicedyrektor szkoły oraz wychowawczyni klasy I b integracyjnej pani Lucyna Łukomska. Ze względu na swoje obowiązki nie dotarła pani burmistrz Odolanowa Ewa Dziubka, jednak przekazała na ręce gospodarzy najszczersze życzenia świąteczne i podziękowania za zaproszenie. W jej imieniu Odolanów godnie reprezentowali: Alina Bolach-pedagog, terapeuta, Ilona Bzodek – pedagog specjalny oraz Agnieszka Karwik wraz z synem Sebastianem. Było wiele wspólnych wspomnień, wymiana poglądów, doświadczeń i zapewnienie dalszej współpracy.