Świąteczne warsztaty z seniorami

Data: 9 kwietnia, 2017

Dnia 7 kwietnia szkolny wolontariat wraz z koordynatorem panią Renatą oraz  z klasą III B integracyjną i jej wychowawcą Panią Barbarą Cnotliwą i nauczycielem wspierającym Anną Woźniak po raz kolejny odwiedzili pensjonariuszy Ośrodka Dziennego Pobytu “Wigor”. Celem wizyty było wspólne przypomnienie tradycji wielkanocnych. Klasa III B wraz ze swoimi paniami przygotowała wielkanocną część artystyczną, podczas której nie zabrakło wierszy oraz układów tanecznych. Wolontariat natomiast przygotował teleturniej zagadek świątecznych. Kulminacyjnym punktem  było  wypiekanie babeczek wielkanocnych. Wszystkim rodzicom klasy 3 B oraz wolontariuszom, w imieniu pensjonariuszy Domu Dziennego Pobytu, dziękujemy za ufundowanie produktów do wypieków świątecznych.