Sukcesy Konstancji

Data: 20 czerwca, 2012

Pasją Konstancji Przybyłowicz – uczennicy klasy V naszej szkoły jest śpiew i taniec. Dziewczynka od kilku lat uczęszcza na zajęcia do Centrum Tańca “Wypych” w Kaliszu, a od października 2011 roku na zajęcia wokalne do Ostrowskiego Centrum Kultury. To dzięki współpracy szkoły z OCK odnosi sukcesy na konkursach piosenki i festiwalach.

Wyróżnienia otrzymała na: Konkursie Piosenki Religijnej „Cecyliada” w Ostrowie Wielkopolskim; XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Brzegu; Przeglądzie Pieśni Religijnej „Śremsong”. Udział w festiwalach przyniósł jej prestiżowe nagrody: III miejsce na XIX Festiwalu Piosenki Religijnej i Refleksyjnej w Sycowie; I miejsce na XV Festiwalu Piosenki Religijnej „Cordia Cordi” w Brzegu.

Ostatnim znaczącym sukcesem Konstancji jest I miejsce na V Diecezjalnym Festiwalu Pieśni Religijnej w hołdzie Janowi Pawłowi II w Kaliszu, który odbył się 5 czerwca. Należy podkreślić, iż Konstancja mimo młodego wieku, potrafi pogodzić udział w wielu konkursach oraz występy na różnych uroczystościach szkolnych i miejskich z nauką i na tym polu też osiąga bardzo dobre wyniki. Konstancjo jesteśmy z ciebie dumni i życzymy Ci wielu sukcesów!!!