Sukces w konkursie powiatowym – III miejsce

Data: 3 lutego, 2019

W miniony piątek, tj. 1 lutego br. odbyło się w nKlubie podsumowanie 5 edycji Szkolnego Powiatowego Konkursu Turystycznego „Poznaj swój powiat ostrowski”. Uczniowie z klasy 4 b integracyjnej uczestniczący w rajdach wraz z Klubem Małego Turysty pod przewodnictwem Katarzyny Krawczyk i Małgorzaty Monety-Molskiej w składzie: Antonina Jurek, Igor Kaik, Piotr Cholewa, Jędrzej Mielcarek, Rafał Jamroszczyk, Zuzanna Smaga, Maciej Kubiak, Iga Marek, Oliwia Komorska  zajęli III miejsce w kategorii szkół podstawowych. Uczniowie nasi w formie multimedialnej przygotowali przewodnik po powiecie i ciekawych zabytkach, szczególnie architektonicznych, jak opisało jury, wyrażając zaniepokojenie stanem faktycznym niektórych z nich. Gratulujemy naszym turystom!

https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/9418-poznaj-swoj-powiat-ostrowski—podsumowanie-konkursu–foto-