SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Data: 4 kwietnia, 2022

SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY w konkursie pt : „ZAGROŻENIA W CYBERPRZESTRZENI W OCZACH MŁODZIEŻY”

W dniu 1 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt „Zagrożenia w cyberprzestrzeni” w oczach młodzieży zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim pod patronatem Starosty Ostrowskiego i Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Celem było propagowanie i rozpowszechnianie tematu jak należy być ostrożnym w sieci! Zawsze musimy zastanowić się do kogo, z kim oraz w jakim celu piszemy lub wysyłamy. Musimy chronić swoje dane osobowe, przestrzegać udostępniania ich nieznanym osobom. W dzisiejszych czasach rozpowszechnił się również problem hejtu oraz cyberprzemocy. Pamietajmy zło może czaić się w sieci!! Na konkurs wpłynęło bardzo wiele prac ze wszystkich szkół podstawowych naszego miasta w kategorii wiekowej klas VI-VIII. Ogromnym sukcesem mogą pochwalić się uczniowie naszej szkoły:

– I miejsce ALLAN SZCZURASZEK klasa VIII c

– II miejsce IWO PARFIENOWICZ klasa VII d

– wyróżnienie MIRON MORZEWSKI klasa VII d.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Koordynatorem akcji była Pani IWONA SZWARCZYŃSKA. A tak na wesoło to nie był PRIMA APRILIS!