SUKCES JULII SKRZYPCZAK

Data: 11 kwietnia, 2017

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferica w Ostrowie Wielkopolskim w dniu 7 kwietnia 2017 roku była organizatorem II edycji Międzyszkolnego Turnieju Języka Angielskiego dla klas IV-VI. Patronat nad konkursem, w którym wzięła udział większość ostrowskich szkół, objęło wydawnictwo Macmillan Education. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klas VI: Julia Skrzypczak oraz Agata Lewkowicz.

Uczniowie mieli za zadanie rozwiązanie testu językowego, którego celem było sprawdzenie kluczowych umiejętności, czyli rozumienia ze słuchu, znajomości funkcji językowych i środków językowych oraz rozumienia tekstów pisanych. Gdy uczniowie zmagali się z zadaniami konkursowymi, opiekunowie uczestniczyli w szkoleniu metodycznym poświęconym zmianom w nauczaniu języka angielskiego po wprowadzeniu reformy edukacji.

Poziom zmagań był niezwykle wyrównany i wysoki. Odnieśliśmy sukces, ponieważ Julia Skrzypczak zdobyła I miejsce. Natomiast Agacie Lewkowicz zabrakło tylko 1 punktu do podium.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!