Stypendia wręczone!

Data: 25 października, 2017

Dla 31 uczniów naszej szkoły dzień 18 października był ważnym i radosnym dniem, gdyż w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej przy ulicy Waryńskiego odbyła się uroczystość wręczenia aktów potwierdzających przyznanie Stypendium im. Świętego Jana Pawła II na pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2018.

Pozytywną opinię Kapituły otrzymali uczniowie, którzy wykazali się średnią ocen od 5,64 do 6,00 i to właśnie oni z rąk Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek otrzymali zaszczytne wyróżnienia.

Część artystyczną gali przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 pod kierunkiem pani Marii Juśkiewicz i pani Ireny Treski, przy współudziale pani Elżbiety Frąszczak, pani Danuty Adamik i pana Jana Gajnego. Tradycyjnie dzieci złożyły kwiaty i zapaliły znicze pod tablicą upamiętniającą Świętego Jana Pawła II.