Stypendia im. Jana Pawła II

Data: 7 listopada, 2011

18 października zostały wręczone stypendia im. Jana Pawła II na pierwsze półrocze roku szkolnego 2011/2012. Podczas uroczystości, która odbyła się w auli Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II z rąk Prezydenta Jarosława Urbaniaka stypendium otrzymało 18 uczniów naszej szkoły. Warunkiem  ubiegania się o stypendium jest wzorowa lub bardzo dobra ocena z zachowania, świetne wyniki w nauce średnia 5,5 i wyżej lub specjalne osiągnięcia, takie jak choćby zwycięstwa w olimpiadach przedmiotowych. Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Stypendyści SP5:

 • Bestian Natalia
 • Brudło Arkadiusz
 • Kaczmarek Bartosz
 • Kalinowska Klaudia
 • Leki Mikołaj
 • Magaj Iga
 • Majchrzak Barbara
 • Marciniak Przemysław
 • Matyaszczyk Lena
 • Michalski Filip
 • Nowacka Kornelia
 • Rachwalski Mateusz
 • Rosik Szymon
 • Stodolna Natalia
 • Suchecki Piotr
 • Szczepaniak Julia
 • Śron Marta
 • Troszczyński Kamil