Spotkanie wigilijne

Data: 28 grudnia, 2012

We wtorek, 18 grudnia 2012 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie wigilijne dla osób samotnych. Jego organizatorem była Rada Osiedla nr 3 „Krępa”. W wigilijnej wieczerzy wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych: Przewodniczący Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Lisiecki, Zastępca Prezydenta Miasta Marlena Maląg, Tomasz Ławniczak  Wicestarosta Ostrowski, Dorota Cieśla Dyrektor Szkoły nr 5, Katarzyna Kucharska Manager Galerii OSTROVIA, sierżant Wojciech Wojtasik dzielnicowy osiedla, Jolanta Działoszyńska Dyrektor Osiedlowego Przedszkola, Maria Kaczmarek Prezes Osiedlowego Stowarzyszenia „Krępianie”. Uroczysty wieczór uświetniony został występem zespołu wokalnego Szkoły Podstawowej nr 5 „Rozśpiewane Maluchy” pod kierunkiem Ireny Treski, z oprawą muzyczną Janusza Gajnego. W wykonaniu zespołu goście usłyszeli najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Nie zabrakło również kolęd w wykonaniu instrumentalnym oraz życzeń zawartych w słowach „Wiersza staroświeckiego” ks. Jana Twardowskiego. Wszystkich zgromadzonych oraz zaproszonych gości przywitał Przewodniczący Rady Osiedla nr 3 „Krępa” Stanisław Ratajczak. Po złożeniu życzeń i wzajemnym dzieleniu się opłatkiem dzieci z zespołu otrzymały prezenty gwiazdkowe ufundowane przez Galerię OSTROVIA za pośrednictwem p. Katarzyny Kucharskiej. Dostarczyły one dzieciom wiele radości. Dziękujemy.