Spotkanie uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich z funkcjonariuszem policji

Data: 1 października, 2013

W naszej szkole bezpieczeństwo wszystkich uczniów jest ZAWSZE najważniejsze. Dlatego też na zaproszenie dyrektora szkoły pani Doroty Cieśli dnia 30 września 2013 roku zawitał do nas gość specjalny- starszy posterunkowy i dzielnicowy- pani Paulina Kozłowska, którą to przyjęliśmy tego samego dnia na apelu dla klas I-III. Podczas apelu pani Paulina zapoznała najmłodszych uczniów z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zwróciła szczególną uwagę na zagrożenia czyhające na dzieci w miejscach publicznych. Pomimo policyjnego stroju pani Paulinie udało się w ciepły, otwarty i serdeczny sposób dotrzeć do wszystkich słuchaczy. Omawiane tematy oprawione w ciekawą prezentację artystyczną w wykonaniu uczniów klas III były niezwykle atrakcyjne i przekonujące. Z pewnością dzisiejsze spotkanie należało do udanych oraz owocnych i przyniosło zamierzony efekt edukacyjny.