Sportowe spotkanie klasy IIa

Data: 23 listopada, 2015

W piątkowe popołudnie uczniowie klasy IIa wraz z rodzicami i rodzeństwem oraz wychowawcą p. Anną Dorociak spotkali się po raz drugi na rodzinnych rozgrywkach sportowych. Tym razem gościliśmy w Gimnazjum nr IV, gdzie zaprosiła nas mama Olgi oraz mama Natana.

W Sali Kolumnowej mieliśmy mnóstwo miejsca na zabawę. Uczniowie i rodzice po porządnej rozgrzewce mogli więc pograć w piłkarzyki, unihokeja, kręgle. Wielu emocji dostarczyły także konkursy z balonami, które poprowadziła mama Natana.

O słodkości i pyszne ciasta zadbały mamy, dzięki czemu w miłej atmosferze można było także odpocząć po wysiłku fizycznym. Zabawa trwała aż trzy godziny, ale i tak nikomu nie chciało się tak szybko wracać do domu.

Takie spotkania staną się chyba w klasie IIa tradycją, bo nie tylko dzieci pytały, kiedy spotkamy się znowu.