Spacer po Odolanowie

Data: 8 lutego, 2015

W minioną sobotę tj. 7 lutego br. Klub Małego Turysty działający w naszej szkole przy klasach integracyjnych udał się pociągiem do Odolanowa, by tam spotkać się z zaprzyjaźnionymi pracownikami, uczniami i ich rodzicami z Zespołu Szkół w Odolanowie. Wspólnie pod przewodnictwem pani Ilony Bzodek ruszyliśmy poznać sąsiadujące z Ostrowem miasto. Pierwsze kroki skierowaliśmy pod bramę 600 lecia, następnie przez plac zabaw do kościoła ewangelickiego, by na samym końcu napić się herbaty i posilić przy suto zastawionym stole w przepięknej stołówce Zespołu Szkół w Odolanowie. Tam gościł nas osobiście pan dyrektor Przemysław Lepka. Nasza niezastąpiona pani Alin Bolach wraz z kołem wolontariatu przygotowała dla naszej grupy zabawy plastyczne polegające na wylepieniu tego, co znaleźliśmy w kopertach na zdjęciach. Spotkanie zakończyło się obietnicą wspólnego biesiadowania w naszej palcówce i spacerowania po Ostrowie z okazji świąt wielkanocnych. Do zobaczenia w kwietniu!