Spacer po moim mieście

Data: 10 lutego, 2015

Pod takim tytułem odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Plastycznego im. Antoniego Serbeńskiego. Jego podsumowanie miało miejsce 30 stycznia 2015 roku w murach Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wielkopolskim. W konkursie wzięło udział 269 uczestników z miasta i powiatu. Jury w składzie: Czesław Woś, Maria Podskarbi – Hebisz, Szymon Wojtak przyznało 25 nagród i 36 wyróżnień. Nagrody i wyróżnienia wręczała Ewa Matecka, zastępca prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

Wśród osób nagrodzonych i wyróżnionych znalazło się sześcioro uczniów klasy 3a. Dzieci wykonały prace pod kierunkiem wychowawczyni – Beaty Olszak.

 Nagrodę otrzymała Martyna Glapa oraz Aleksandra Grzela,  natomiast wyróżnieni zostali: Anna Herbik, Zuzanna Pływaczyk, Karol Schubert i Igor Wolicki.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów!