SP5 zgrała z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Data: 11 stycznia, 2015

8 i 9 stycznia odbyła się w naszej szkole zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji Samorząd Uczniowski klas IV-VI pod opieką pań Magdaleny Kołodziej oraz Izabeli Gołdyn przeprowadził kwestę, a w piątek odbył się smakowity kiermasz, podczas którego uczniowie i pracownicy szkoły mogli zakupić pyszne tosty i muffiny. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno dzieci z klas I-III, jaki i starszych uczniów. Również w piątek można było nabyć ręcznie wykonane przez naszych uczniów ozdoby świąteczne. Całkowity dochód ze sprzedaży został przeznaczony na WOŚP.

Informacja o kwocie, którą przekazaliśmy do ostrowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już wkrótce.

Dziękujemy za wsparcie akcji!!!