Dzień Patrona Szkoły

Data: 24 października, 2013

Dnia 22 października 2013 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Apelu z okazji Dnia Patrony Szkoły. Tradycyjne w tym dniu, nowi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniowskiego poprzez uroczyste pasowanie ich na uczniów SP5. Pasowania dokonały panie Wicedyrektor szkoły : Izabela Potasznik oraz Donata Malinowska – Reszel. W tym roku dołączyli do nas:

Stasiak Amelia – klasa II d

Lebda Patryk oraz Chudaś Adrianna – klasa III b

Kaik Gabriela – klasa III d

Krzyżanowski Wojciech, Kuncewicz Mateusz oraz Marek Tomasz – klasa IV c

Skoczyński Jakub oraz Woźniak Nicola – klasa IV d

Tasarek Aleksandra – klasa V a

Kocińska Wiktoria – klasa V b

Chudaś Julia – klasa VI a

Wszystkich nowych uczniów serdecznie witamy i życzymy im samych sukcesów!