Ruszyła druga edycja projektu Zaprzyjaźnij się z Piątką

Data: 24 września, 2014

Zaprzyjaźnij się z Piątką:)

Ruszyła druga edycja projektu Zaprzyjaźnij się z Piątką. W piątek odbyły się pierwsze warsztaty dla pięcio- i sześciolatków, które w przyszłym roku rozpoczną naukę w szkole.

Piątkowe popołudnie było świetną okazją do spotkania z językiem angielskim zorganizowanym przez nasze anglistki – Agnieszkę Gabrysiak, Izabelę Gołdyn i Izabelę Hipp. Podczas warsztatów adaptacyjnych pod hasłem My Little Word maluchy świetnie się bawiły, samodzielnie wykonując papierowe postacie Świnki Peppy oraz jej brata Georga. Z tym trudnym zadaniem uczestnicy poradzili sobie na przysłowiową piątkę!  Następnie dzieci razem z opiekunami udały się do Radosnej Szkoły, gdzie wesołym zabawom nie było końca. Nie obyło się również bez spaceru po szkole. Dzieci mogły zobaczyć kolorowe i przytulne sale lekcyjne, gdzie ich starsi koledzy i koleżanki uczą się na co dzień oraz zadać nauczycielom mnóstwo pytań. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Żegnając się, dzieci wyraziły chęć ponownego odwiedzenia naszej szkoły.

Samodzielnie wykonani Peppa i George na pewno będą wspaniałą pamiątką pierwszego spotkania w ostrowskiej Piątce.

Zapraszamy na kolejne spotkania!