Rozstrzygnięcie konkursu „Rowerowy Ostrów”

Data: 21 września, 2013

Dnia 21 września w sobotnie, słoneczne południe na ostrowskim rynku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Rowerowy Ostrów”. Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie Kulturalno–Edukacyjno-Społeczne „re-EWOLUCJA”, a współfinansowany ze środków Stowarzyszenia „Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego”. Upominki dla wyróżnionych i nagrodzonych uczestników ufundował Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim.

Katarzyna Lisiak – prezes Stowarzyszenia „re-EWOLUCJA” zapoznała przybyłych na rynek z werdyktem jury. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych uczestników konkursu nie zabrakło uczniów naszej szkoły.

W kategorii klas I-III drugie miejsce zdobyła Kornelia Karpowicz z klasy IIa, w której wychowawczynią jest Beata Olszak. Kolejna uczennica tej klasy – Martyna Glapa – otrzymała wyróżnienie. Dostrzeżona i wyróżniona została również praca Gabrieli Rychlik, uczennicy  klasy IIb, w której wychowawstwo pełni Lucyna Łukomska.

W kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce zdobył Olaf Stachowiak. Wyróżnienie otrzymały Zofia Kaszyńska i Mikołaj Gryczka. Cała trójka chodzi do klasy Vc, a prace wykonała pod kierunkiem Iwony Szwarczyńskiej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć w dziedzinie plastyki.