ROWEROWY OSTRÓW – PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Data: 25 września, 2016

W ramach obchodu Dnia bez Samochodu, w sobotę 24 września br., na ostrowskim rynku nastąpiło podsumowanie konkursu plastycznegoZaprojektuj stojak rowerowy”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „re-EWOLUCJA”. W konkursie udział wzięły: SP nr 5, SP nr 7, SP nr 9, SP ,,Edukator”, SP nr 13, MDK oraz gimnazja.

Komisja w składzie: Paulina Dobrzyńska, Aleksandra Antczak i Michał Trusz spośród nadesłanych do MDK prac oceniło i wyróżniło prace w następujących kategoriach wiekowych – klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy gimnazjalne. Nagrody wręczyła Pani Beata Klimek Prezydent Miasta Ostrowa oraz członkowie komisji.

Imprezie towarzyszył konkurs na „Ciekawie ozdobiony rower” oraz malowanie puzzli tworzących kolorowe obrazy przed miejskim ratuszem.

W kategorii klas 1-3 laureatem został:

I miejsce Tadeusz Sójka 7 lat, kl. II d – opiekun: Anna Karpińska;

WYRÓŻNIENIE

Gabriela Jurczak 8 lat, kl. II d – opiekun: Anna Karpińska;

Lena Dusza 8 lat, kl. II b – opiekun Lucyna Łukomska, Małgorzata Moneta-Molska.

Do wystawy zakwalifikowane zostały również prace uczniów naszej szkoły:

Julii Piwek oraz Ivo Parfienowicza.

Drodzy mali artyści, cieszymy się z Waszego sukcesu i życzymy kolejnych!