ROWEROWY OSTRÓW PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Data: 22 września, 2014

W ramach obchodu Dnia bez Samochodu w sobotę, 20 września, nastąpiło podsumowanie konkursu plastycznego „Rowerowy Ostrów”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjno-Społeczne „re-Ewolucja”. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie i licznie wzięli udział w tym konkursie. Spośród bardzo wielu ciekawych i oryginalnych prac nagrodzono :

  • I miejsce Wiktor Ratajczak klasa IIIa
  • wyróżnienie Amanda Pabiszczak  klasa IIIa i Filip Skowronek klasa IIIb integracyjna

Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i niespodzianki wręczone przez Panią Marlenę Maląg Zastępcę Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

W tym dniu nagrodzeni, rodzice i wszyscy mieszkańcy miasta mieli okazję uczestniczyć w wielu przygotowanych atrakcjach m.in.: aranżację rowerową, znakowanie i naprawa rowerów oraz warsztaty plastyczne.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!