Rodzinny pobyt w Krasiejowie

Data: 23 czerwca, 2013

Dnia 15 czerwca,  rodzice uczniów klas I- III z naszej szkoły wraz ze  swoimi dziećmi, wyruszyli szlakiem dinozaurów do miejscowości Krasiejów koło Opola. Pobyt w Krasiejowie był nie tylko wspaniałą lekcją przyrody i historii podczas, której uczniowie spacertując ścieżką edukacyjną,  mieli możliwość poznania wszystkich garunków dinozaurów, zwiedzenia oceanarium oraz zabawienia się  w małych archeologów, którzy dłubiąc dłutem odkrywali postacie miniatur dinozaurów. Kulminacyjnym punktem wycieczki był przejazd przez tunel czasu oraz pobyt na jurajskiej plaży i wspaniała zabawa na przepięknych placach  zabaw.

Sobotni wyjazd okazał się wspaniałym dniem integracji zarówno dla uczniów jak  i ich rodziców. Uczestnicy wycieczki planują w okresie jesiennym kolejny wyjazd, tym razem pragną się udać w bajkowy świat, śladami Koziołka Matołka do Pacanowa.

Organizatorką  i pomysłodawcą wyjazdu była opiekunka szkolnego koła wolontariatu nauczycielka Renata Jelak- Henschel