Rodzinnie i sportowo w klasie I a

Data: 22 stycznia, 2015

Wiele radości dostarczyło dzieciom i rodzicom z klasy I a czwartkowe spotkanie. Popołudnie zarezerwowane zostało na rodzinne rozgrywki sportowe na Sali gimnastycznej. Była to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego wraz ze swoimi rodzicami, ale także do integracji młodszych i starszych.

Sześciolatki wraz z wychowawcą p. Anią Dorociak oraz nauczycielami wychowania fizycznego p. Joanną Zemską, p. Łukaszem Olejnikiem i p. Jackiem Wawrzyniakiem nauczyły rodziców różnorodnych gier sportowych. Wielu dorosłych po raz pierwszy zetknęło się pewnie z berkiem – kibelkiem czy berkiem z ogonkiem, niektórzy musieli przypomnieć sobie wyścigi rzędów. Do zabaw  wykorzystywano między innymi piłki, kije do unihokeja, szarfy, rakietki do badmintona.

Na zakończenie Dzieci mogły pochwalić się przed rodzicami ostatnio zdobytą w ramach „Małego Mistrza” sprawnością koszykarza, a wszyscy razem spróbować swych sił w przeciąganiu liny.

Wysiłku i śmiechu było co niemiara, ale na pewno dla każdego dziecka najważniejszy był czas spędzony z mamą i tatą na świetnej zabawie.