Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Data: 10 lutego, 2022

Szanowni Państwo,
 
informujemy, że w terminie od 1 do 25 marca 2022r., odbędzie się rekrutacja zasadnicza do klas pierwszych dla kandydatów zamieszkałych w obwodzie danej szkoły podstawowej.
 
Dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do klasy I zlokalizowanej poza obwodem zamieszkania, rekrutacja uzupełniająca odbędzie się w dniach od 1 do 15 kwietnia 2022r., i będzie prowadzona tylko na wolne miejsca pozostałe po rekrutacji zasadniczej.
Zapisu można dokonać pod adresem:
 
Ze względu na sytuację epidemiologiczną na chwilę obecną nie mamy możliwości zorganizowania Drzwi Otwartych, jednakże po wcześniejszym umówieniu zapraszamy do indywidualnego odwiedzenia naszej placówki.
W razie pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z sekretariatem szkoły tel. 62 736 46 27
 
Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki “Wirtualny spacer po szkole” gdzie znajdziecie Państwo filmy pokazujące pracę naszej placówki. https://sp5.net.pl/wirtualny-spacer-po-szkole/