Rekolekcje wielkopostne.

Data: 26 marca, 2019

Jak co roku w Wielkim Poście uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach zorganizowanych przez Proboszcza Parafii p. w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Ks. dra Zbigniewa Cieślaka, księży wikariuszy i panie katechetki, przy współudziale dyrekcji i nauczycieli. Rekolekcje prowadził   Ks. Marcin Nowicki  pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”.  Podczas trzech dni skupienia  uczniowie uczestniczyli w naukach rekolekcyjnych, Mszy Świętej,  a także mieli możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Natomiast na zajęciach w szkole uczniowie klas 4-7 brali udział w dwudniowych warsztatach „Bądźmy poszukiwaczami autorytetu”, a w klasach 1-3 tematyka zajęć  skupiona była na świadomym uczestnictwie w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i przygotowaniu do przyjęcia sakramentów pokuty i  Komunii Świętej.