Przygotowania do świąt

Data: 17 grudnia, 2015

Nastał czas oczekiwania na nadejście najbardziej wyczekiwanych świąt w roku. W naszych domach, w wystawach sklepowych widać ciągłą krzątaninę. Wszyscy przygotowują się, by w ten magiczny czas zasiąść wspólnie do stołu i przełamać się opłatkiem. Klasa I b integracyjna zgodnie z tym zwyczajem również postanowiła czas przygotowań wykorzystać do wspólnej pracy i zabawy, by kiedy nadejdzie czas wigilii klasowych poczuć się jak jedna wielka rodzina przy swoim stole, ze swoja choinką.  W pierwszej kolejności dzieci z pomocą swoich nauczycielek, panią Lucyną Łukomską i Małgorzatą Monet ą-Molską, stworzyły swoją własną, niecodzienną choinkę, przyozdobioną ręcznie wykonanymi bombkami. By zaś dopełnić  klimatu Świąt Bożego Narodzenia  powstały aromatyczne stroiki z pomarańczą i goździkami w roli głównej.  Po pracowitych dniach w szkole dla klasy Ib nastał już czas oczekiwania na wigilię… Wesołych Świąt!