PRZEDSZKOLAKI W PIĄTCE

Data: 26 marca, 2012

Przez trzy dni w murach naszej szkoły gościliśmy przedszkolaków z grup pięcio i sześciolatków z ostrowskich placówek nr 1, 3, 8, 9, 10, 11 i 15. Już po raz drugi szkolny ZESPÓŁ DO SPRAW INTEGRACJI przygotował dla dzieci ciekawe warsztaty. Przedszkolaki przygotowywały pod okiem uczennic z Koła Dekoratorskiego wiosenne biedronki z kolorowych kartonów, zmagały się w sportowych rozgrywkach na sali gimnastycznej, próbowały swoich sił przy tablicy interaktywnej, bawiły się w sali Radosnej Szkoły, a na warsztatach przyrodniczych – obserwując prawdziwe eksperymenty – dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Radosne miny małych gości i przekazywane przez wychowawców grup przedszkolnych podziękowania świadczyły o tym, że każdy uczestnik warsztatów wyszedł z naszej szkoły pełen wrażeń i nowych doświadczeń.