Przedświąteczna wizyta klasy III a w Zespole Szkół Usługowych

Data: 21 grudnia, 2016

We wtorek 13 grudnia,  uczniowie klasy III a na zaproszenie mamy Poli Rynowieckiej gościli w Zespole Szkół Usługowych.

Odwiedziliśmy między innymi pracownię krawiecką, gdzie każdy mógł spróbować szycia na maszynie i wykonał piękną choinkę z materiału. Później w pracowni fryzjerskiej chętni mogli zmienić fryzurę oraz samodzielnie wykonać różne zabiegi fryzjerskie na specjalnych modelach szkoleniowych.

Największą atrakcją jednak i głównym celem naszej wyprawy była pracownia gastronomiczna. Uczniowie z zapałem wzięli się do pieczenia, a zwłaszcza ozdabiania świątecznych pierniczków. Zabawy i próbowania było co niemiara, a słodkie gwiazdki, choineczki i serduszka uświetnią klasowe spotkanie wigilijne.