PROMOCJA WOLONTARIATU

Data: 10 grudnia, 2017

Dnia 5 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 obchodzono Międzyszkolny Dzień Wolontariusza.

W ramach uroczystości poproszono przedstawicieli naszego szkolnego wolontariatu o przedstawienie prezentacji realizowanych działań oraz o zadeklamowanie autorskich wierszy “Lokomotywa Wolontariusza” oraz “Tydzień Wolontariuszy”. W tym dniu nasz wolontariat prezentowali uczniowie Allan Szczuraszek, Krzysztof Marczak oraz Paweł Gąsiorek. Prezentację ze strony rodziców przedstawiły, aktywnie od lat działające w wolontariacie, Pani Joanna Szczuraszek, Anna Gąsiorek, Anita Podskarbi-Marczak.

Podczas międzyszkolnej uroczystości odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu “Hasło promujące ideę wolontariatu”.

Laureatem konkursu został uczeń naszej szkoły Miron Morzewski z klasy 3c.