Projekt READ ON w naszej szkole

Data: 16 listopada, 2016

Jak ważne jest czytanie, każdy wie, a kto nie czyta, wiele traci. Wiedzą to też uczniowie klasy 5c, którzy od piątku biorą udział w międzynarodowym projekcie READ ON, poświęconym popularyzacji czytania w języku angielskim. Uczniowie tej klasy otrzymali w piątek biblioteczkę lektur, w której czeka na nich 70 pozycji do przeczytania, a wszystko tylko po angielsku. To wielkie wyzwanie, ale tez ogromna przyjemność. Uczniowie wybrali dwóch bibliotekarzy, Oskara Wawrzyniaka i Wiktorię Ratajczak, którzy samodzielnie przygotują karty biblioteczne do wszystkich książek, każdy uczeń otrzymał paszport czytelnika i pierwsze książki już powędrowały w ręce młodych angielskich czytelników. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!