„Pożegnanie z kolędą”

Data: 7 lutego, 2013

4 lutego 2013 roku w naszej szkole odbył się tradycyjnie koncert kolęd. Wykonawcami były dzieci z klas I-III tworzące zespół wokalny „Rozśpiewane Maluchy” działający pod kierunkiem Ireny Treski. W wykonaniu zespołu licznie zgromadzona publiczność z przyjemnością i podziwem wysłuchała melodii polskich kolęd i pastorałek. W nastrój wprowadziły słuchaczy krzepiące słowa wiersza bożonarodzeniowego autorstwa ks. Jana Twardowskiego. Nie zabrakło również instrumentalistów. W świątecznej scenerii powróciły przeżycia niedawno minionych świąt. Rozstaliśmy się z kolędą, ale… na krótko. Publiczność nagrodziła śpiewające dzieci brawami. Radości i satysfakcji z udanego występu dostarczyły im różnokolorowe wiosenne tulipany. W organizacji koncertu pomagali: p. Beata Olszak, p. Jan Gajny.