Powiatowy Konkurs Plastyczny na ,,Projekt Kartki Bożonarodzeniowej”

Data: 9 grudnia, 2012

W czwartek 6 grudnia 2012 roku w Forum Synagoga w obecności wielu zaproszonych gości,  odbyło się podsumowanie Konkursu  ”Projekt Kartki Bożonarodzeniowej”.  Na konkurs wpłynęło blisko 300 kartek bożonarodzeniowych. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu ostrowskiego. Co roku cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży- organizowany jest zarówno przed Świętami Bożego Narodzenia jak i Świętami Wielkanocnymi. Z pośród wszystkich kartek wybierane są te najpiękniejsze i rozsyłane przez Urząd Miasta wraz z życzeniami po Polsce i Świecie. Celem konkursu było wyłonienie najpiękniejszych kartek. Prace były wykonane różnymi technikami.

Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w konkursie, a uczennica klasy I c Marysia Kubacka zajęła I miejsce w kategorii klas I-III. Marysia wykonała swoją pracę pod kierunkiem Pani Anny Karpińskiej.

Marysiu, gratulujemy wielkiego sukcesu i życzymy powodzenia w następnych konkursach!