Powiatowy Konkurs Plastyczny dla klas I-III „NASZE GODŁO – ORZEŁ BIAŁY”

Data: 4 stycznia, 2019

Szkoła Podstawowa w Gostyczynie była pomysłodawcą i organizatorem Powiatowego Konkursu Plastycznego „NASZE GODŁO – ORZEŁ BIAŁY”, przebiegającego pod honorowym patronatem Senatora RP Pana Łukasza Mikołajczyka, Posła na Sejm RP Pana Tomasza Ławniczaka, Wicewojewody Wielkopolskiego Pani Marleny Maląg. Konkurs był adresowany do uczniów z klas I-III szkół podstawowych powiatu ostrowskiego oraz gminy Nowe Skalmierzyce. Tematyka związana była z obchodami 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Komisja brała pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematem i warunkami uczestnictwa, kreatywność, samodzielność oraz estetykę wykonania. Spośród nadesłanych na konkurs prac, jury doceniło również prace plastyczne uczniów naszej szkoły. Laureaci otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.    

 Wyróżnienia zdobyli:

Oliwia Mikołajczak klasa I c – opiekun Anna Karpińska;

Szymon Pietrasik klasa II a – opiekun Anna Dorociak.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, nauczycielom za zaangażowanie, a laureatom gratulujemy sukcesu!