Półfinał Wojewódzki w minikoszykówkce dziewcząt

Data: 24 kwietnia, 2013

W środę 17 kwietnia w Kłecku rozegrano Półfinał Wojewódzki w minikoszykówce dziewcząt. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie:

4 – Anna Przysada

5 – Hanna Marciniak

6 – Anastazja Grzyb

7 – Barbara Majchrzak

8 – Weronika Kania

9 – Julia Majchrzak

10 – Weronika Hipp

11 – Gabriela Bendkowska

12 – Natalia Benedykcińska

13 – Gabriela Plucińska

14 – Anna Walczak

15 – Wiktoria Jakubowicz

W półfinale wzięły udział 4 zespoły: Kłecko, Leszno, Kleczew oraz Ostrów Wielkopolski.

Wyniki zespołu Szkoły Podstawowej nr 5:

SP5 – SP Kleczew: 59:28

Punkty zdobyły: Walczak Anna – 12 pkt., Benedykcińska Natalia – 9 pkt., Majchrzak Barbara – 8 pkt., Kania Weronika – 8 pkt., Bendkowska Gabriela – 8 pkt., Hipp Weronika – 6 pkt., Jakubowicz Wiktoria – 4 pkt., Przysada Anna – 2pkt., Plucińska Gabriela – 2pkt.

SP 5 – SP Kłecko: 25:41

Punkty zdobyły: Hipp Weronika – 9 pkt., Benedykcińska Natalia – 4 pkt., Bendkowska Gabriela – 4 pkt., Jakubowicz Wiktoria – 3 pkt., Walczak Anna – 2 pkt., Kania Weronika – 2 pkt., Przysada Anna – 1 pkt.

SP5 – SP Leszno: 42:22

Walczak Anna – 12 pkt., Jakubowicz Wiktoria – 12 pkt., Hipp Weronika – 11 pkt., Benedykcińska Natalia – 4 pkt., Bendkowska Gabriela – 2 pkt., Kania Weronika – 1 pkt.

W końcowej klasyfikacji drużyna naszej szkoły zajęła 2 miejsce i awansowała do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 25 kwietnia w Poznaniu.