Pókolonie Aktywny wypoczynek turnus II

Data: 3 lutego, 2016

W ostatnią sobotę stycznia zakończyliśmy w naszej szkole drugi turnus półkolonii “Aktywny wypoczynek” podczas ferii zimowych . Uczestnicy spędzili tydzień w sportowej atmosferze. Każdego dnia brali udział w grach i zabawach na hali sportowej oraz współzawodniczyli w mini turniejach. Również codziennie spędzali czas na basenie Wodny Raj, gdzie doskonalili swoje umiejętności pływackie i miło spędzali czas w wodzie. Uczniowie, każdego dnie otrzymywali zdrowe śniadanie – smaczną bułkę oraz słodycze i owoce. Ponadto po zabawach w wodzie mogli posilić się obiadem. W sobotę, na zakończenie półkolonii udaliśmy się do Parku Wodnego w Kaliszu na dwugodzinny relaks i zabawy w wodzie. Wszyscy wrócili  zadowoleni i zgodnie uznali półkolonie za bardzo udane.

Półkolonie odbywały się dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz przy współpracy ze Stowarzyszeniem “Piątka dla Pokoleń”.